سایت اختصاصی مهندس سجاد جعفری

سایت اختصاصی مهندس سجاد جعفری
-دانشجوی ارشد مدیریتHRM
-مشاورجوان شورای اسلامی شهرستان صومعه سرا
-مشاور روابط عمومی و رسانه شورای اسلامی تولم شهر
-عضو شورای سردبیری نشریه فرهنگ سربازی
-مشاور مدیر موسسه سنجش و دانش استان گیلان
-عضو انجمن مهندسان مکانیک ایران
-فعال فرهنگی
-عضو ستاد برگزاری یادواره شهدای منطقه عربان صومعه سرا
پست الکترونیک:sajad-jafari@live.com


نویسندگان
پیوندهای روزانه

۲ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ خرداد ۹۵ ، ۰۰:۴۲
سجاد جعفری

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین: سجاد جعفری نوشت:درآغاز، جوان و جوانی را از نگاه مقام معظم رهبری در می یابیم:جوانی، یک پدیده درخشان و یک فصل بی بدیل و بی نظیر از زندگی هر انسانی است. در هر کشوری که به مساله جوان و جوانان، آن چنان که حق این مطلب است، درست رسیدگی بشود، آن کشور در راه پیشرفت، موفقیتهای بزرگی به دست خواهد آورد. اگر کشوری مثل کشور ما باشد که جمعیت جوان، یک جمعیت غالب و بزرگ و یک نسبت عظیم از جمعیت کل کشور را تشکیل می دهد این قضیه اهمیت بیشتری پیدا می کند.

در ابتدا کافی است با واژه ی بدیع و شگفت آوری برای عده ای از جوانان به نام شغل آشنا شویم. شغل عبارت است از کار یا مجموعه فعالیت هایی که شخص به منظور کسب سود یا اخذ دستمزد انجام می دهد. بنابراین هر کاری که شخص برای تأمین معیشت خود انجام می دهد شغل محسوب می شود. یا به بیان رسمی تر در اصل ۲۸ قانون اساسی هر کس حق دارد شغلی را که بدان مایل است ومخالف اسلام و مصالح عمومی و حقوق دیگران نیست برگزیند.دولت موظف است با رعایت نیاز جامعه به مشاغل گوناگون برای‌همه افراد امکان اشتغال به کار و شرایط مساوی را برای احرازمشاغل ایجاد نماید.

عده ای که خودشان هم نمی دانند چطور شد وارد دانشگاه شدند ، چطور مدرک گرفته اند و چطور صاحب شغل ،پست و مقام شده اند و ادعای علامه ی دهر بودن به آنها دست می دهد و با گرفتن یک لیسانس و گرفتن کار ومردم برای راه افتادن کارشان عنوان” مهندس” رابه ناف آنها می بندند و این بی سوادان مدرک دار صاحب پست امر به خودشان هم مشتبه می شود که بابا واقعا مهندس هستند و آن وقت است که فریاد “انابحرالعلوم” سر می دهند.

ادامه در سایت بین المللی کاسپین :

 http://caspress.com/?p=106596

خبر گزاری صبح شفت:
http://www.sobheshaft.ir/?p=74814

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ خرداد ۹۵ ، ۰۰:۳۹
سجاد جعفری